Blog

Něco ve zkratce o mně

Jsem energická, komunikativní, upřimná a kreativní. Nevzdávám se bez boje. Mám ráda minimalistický styl, přemýšlím v hlubších souvislostech. Baví mně pracovat se ženskou energií i pracovat sama na sobě. To jaká jsem se odráží ve všem co dělám. Mám ráda život taký jaký je a musím říct, že je dokonalý! Chcete se o mě dozvědět více? Zajděte na kosmetiku a povím vám, jak to se mnou je! :)

Hledala jsem něco, co by doplnilo služby v mém kosmetickém salonu a pomohlo ženám vylepšit vzhled problematických partií jako je bříško, stehna a zadek. Pokud milujete přírodní složení kosmetiky, rychlé a viditelné výsledky za příjemnou cenu, mám pro vás nové kosmetické ošetření Slimming pearls od francouzské značky Thalion.

Masáž lávovými kameny je atraktivní službou v masážních, kosmetických salónech nebo Spa. Z vlastní zkušenosti musím říct, že zcela oprávněně :)

Tajemství úspěšné péče o pleť spočívá v kombinaci ošetření pleti u profesionální kosmetičky a pravidelné důkladné domácí péči. Návštěva kosmetického salónu by měla být jednou za 14 dní, maximálně jednou za měsíc.
Velmi vhodné je pořídit si kosmetické produkty stejné značky jako jsou aplikovány v salónu. Je to z důvodu posílení efektu komplexní péče...