5 důležitých tipů pro dokonalou zkoušku svatební vizáže

07.03.2023

Zkouška svatebního líčení a účesu by měla probíhat následovně:

  1. Konzultace: Při první konzultaci s vizážistou/hairstylistou nebo kadeřníkem byste měli sdělit své přání a představy ohledně svého líčení a účesu na svatbu. Diskutujte o vašem stylu a představách a společně se domluvte na konkrétním provedení líčení a účesu.

  2. Zkouška líčení: Po konzultaci vizážista provede zkoušku líčení, aby vám ukázal, jak bude vypadat na vaší pleti a jak bude ladit s vaším šaty a doplňky. Pokud se vám něco nelíbí, sdělte to vizážistovi a společně s ním upravte líčení.

  3. Zkouška účesu: Poté, co bude hotovo líčení, bude následovat zkouška účesu. Kadeřník vám udělá účes, který jste si vybrali, nebo vám nabídne několik variant, které by se vám mohly líbit. Pokud se vám něco nelíbí, sdělte to kadeřníkovi a společně s ním upravte účes.

  4. Finální úpravy: Po dokončení líčení a účesu proběhnou finální úpravy a společně s vizážistou a kadeřníkem se ujistíte, že jste spokojeni s výsledkem. Pokud ne, můžete požádat o další úpravy.

  5. Při zkoušce svatebního líčení a účesu nezapomeňte pořídit si fotky a poznámky, abyste si mohli připomenout, jak vám líčení a účes seděly. Tento materiál může být užitečný pro další úpravy nebo pro případ, že byste chtěli svatební vizážistu nebo kadeřníka doporučit svým kamarádkám. Mějte na paměti, že zkouška svatebního líčení a účesu je pro vás příležitostí, jak si vyzkoušet různé styly a najít ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. 

Je důležité si vzít na zkoušku svatebních líčení a účesů so sebou vlastní šperky, šaty a další doplňky, aby vizážista a kadeřník mohli vidět celkový dojem a vybrat pro vás ty nejlepší varianty.

Chystáte se na svatbu a chcete se cítit jako opravdová princezna?

Svěřte péči o váš vzhled do mých rukou!  

Objednejte si nyní a získejte neopakovatelný pocit z perfektní vizáže ve váš velký den!

Objednání je rychlé a jednoduché - stačí mi poslat zprávu a já se postarám o zbytek.

https://www.beautybeauty.cz/kontakt/