Dokonale čistá pleť?

11.08.2022

Často se ptáte na čištění ultrazvukovou špachtlí.
Připravila jsem tedy pro vás článek ve kterém se dozvíte o této skvělé metodě čištění pleti víc. Protože se snažím neustále zkvalitňovat služby v mém salonu pořídila jsem ultrazvukový peeler korejské značky Reclar.
Osobně ke své práci používám přístroj v kombinaci s ručním čištěním.
Jak to funguje?
Kosmetický ultrazvukový gold peeler Reclar funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací, které v případě čištění pleti zcela neagresivně a bezbolestně vytlačují nečistoty zanesené v pórech. Zároveň se odstraňují odumřelé kožní buňky.
Čištění je velmi šetrné.
Pleť po čištění ultrazvukovou špachtlí zůstává bez zarudnutí, a krásně jemná na dotek se staženými póry.
Navíc je přístroj určený i na tzv. sonofrézu - ultrazvukovou terapii, kdy se pokožka zpevňuje a vyhlazuje. Napomáhá tvorbě kolagenu a redukuje vrásky. Zlato na čepeli podporuje regenerační i liftingové účinky.
Výsledkem je svěží, jemná a omlazená pleť. Vibrace, které při ošetření vznikají samy o sobě pokožku celkově lépe prokrví, hydratují, zjemní drobné vrásky a projasní pleť.

24 Karátové zlato

Hlavice potažená ryzím 24k zlatem je antibakteriální, pomáhá cirkulaci krve a odstranění toxinů. Zajišťuje maximální šetrnost vůči citlivé pleti. Má antioxidační účinky, regeneruje, omlazuje a rozjasňuje pleť


Červené světlo
Aktivuje tvorbu kolagenu, zpomaluje známky stárnutí a vyhlazuje jemné vrásky. Pomáhá redukovat skvrny a sjednocuje tak tón pleti. Regeneruje pokožku a stahuje póry. V unikátní kombinaci s galvanizací zapracuje Vaší oblíbenou pečující kosmetiku hluboko do pokožky.

Modré světlo
Léčí akné a předchází vzniku dalších zánětů. Hojí rány a drobné jizvičky. Zklidňuje podrážděná místa na pleti. V unikátní kombinaci s galvanizací zapracuje Vaší oblíbenou pečující kosmetiku hluboko do pokožky.
Všechny aktivní složky obsažené v aplikovaném přípravku se tak mnohem lépe zapracují do pleti. Z tohoto důvodu je tato metoda oblíbená v případě liftingových ošetření, dále pro zjemnění různých jizev, a v neposlední řadě při problémech s nadměrnou pigmentací.
Přijďte vyzkoušet na vlastní kůži!

Svůj termín si rezervujte zde:
https://www.beautybeauty.cz/kontakt2/