Recenze na BHA ošetření

27.03.2023

Mám tady recenzi od mé klientky na ošetření Malu Wilz BHA ovocnými kyselinami:

  1. Jsem velmi spokojená s výsledky procedury s BHA kyselinami. Už po prvním ošetření byly výsledky patrné. Mám viditelně stažené póry a pokožku, která je hladší. Celkově se mi aknózní pleť výrazně zlepšila.
  2. Ošetření mi bylo doporučeno Marií na základě stavu mé pokožky.
  3. Od první návštěvy salónu Beauty Beauty jsem byla nadšená. Na rozdíl od jiných kosmetických studií mi bylo plně vysvětleno, jak se mám o svou pleť starat a jaké produkty jsou pro mě nejvhodnější. Mám aknózní pokožku a v zimě a v létě se mi dostavuje seboreická dermatitida. Bála jsem se, že mi produkty dráždí pokožku, ale správně zvolené produkty mi pomohly se seboreickou dermatitidou vyrovnat. Marie je velmi příjemná a přátelská a vysvětlí mi, jak fungují různé produkty.
  4. Ráda bych podstoupila ošetření s BHA kyselinami znovu, protože vidím velkou změnu své pleti a konečně se po puberty cítím s pletí spokojená.
  5. V domácí péči jsem se dosud trochu ztrácela. Používala jsem různé produkty od různých značek, které na sebe nenavazovaly a byly drahé a nic mi od akné nepomáhalo. Marie mi pomohla vybrat produkty, které jsou vhodné pro mou pleť. Tyto produkty jsou kvalitní a příjemné, a navíc jsou cenově dostupnější. Ráda je používám. Celkově bych řekla, že každá návštěva salónu je pro mě příjemným odreagováním v hezkém prostředí, a navíc s profesionálními službami, se kterými jsem spokojená. Kateřina Vinšová