Kosmetika & ceník

Na základě analýzy pleti a dle Vašich požadavků doporučím v mém kosmetickém salonu konkrétní kosmetické ošetření. Ráda vás naučím jak si zamilovat péči o svou pleť nebo jak se rychle a jednoduše perfektně nalíčit. Vše dokážete zvládnout hravě i v pohodlí svého domova. Německá kosmetika Malu Wilz se kterou pracuji netestuje na zvířatech. Najdete tady i veganské produkty. Kosmetické přípravky obsahují ověřené ingredience na základě požadavků našich zákazníku. 

Dekorativní i pěstící přípravky můžete nakoupit u mne v salonu za ceny výhodnější než na internetu s osobní  profesionální konzultaci, která je samozřejmostí.

Značky, se kterými pracuji: Malu Wilz, Lycon, Pure Fiji, Refectocil

V mém salonu je možné využít nákup permanentky 5+1 .

Dárkové poukazy je možné využít jenom na kosmetické a vizážistické služby. Ne na nákup produktů. 

Objednejte se zde:  https://www.beautybeauty.cz/kontakt/

Platba kartou/ v hotovosti/  ANO

Dárkové poukazy v hodnotě

500, 1000, 1500, 2000 Kč

Dárkové poukazy je možné zakoupit i v elektronické podobě nebo zaslat poštou a to na určitou hodnotu nebo na konkrétní službu.

Základní ošetření pleti 60 min.

čištění pleti ultrazvukovou špachtlí  v kombinaci s ručním čištěním, formování obočí, maska, sérum, krém, oční krém, maska na rty, vhodné i pro citlivou pleť

1090 Kč

De-Stress

speciální ošetření pro citlivou a velmi citlivou pleť, hydratace, zklidnění, zmírňuje podrážděnost a svědění. Vhodné i pro ekzematickou pleť. Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s ručním čištěním, masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

1690 Kč

Hyaluronic active 90min. Novinka!

ošetření z kyselinou hyaluronovou pro normální, suchou nebo dehydrovanou pleť. Výsledkem je zpevněná, perfektně hydratovaná, vypnutá pokožka. Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s ručním čištěním, masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

1690 Kč

So pure 90 min.

dokonalá hydratace, zklidnění, výživa, zjemněni vrásek a rýh vhodné pro všechny typy pleti. Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s ručním čištěním, masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

1690 Kč

Beauty of Sakura 90min.

silná hydratace, zklidnění pleti, relaxace, zjemnění pórů vhodné pro všechny typy pleti. Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s ručním čištěním masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

1690 Kč

Vitamin C active+ 90min.

preventivní a zároveň účinné ošetření proti stárnutí pleti s kolagenem a vit. C , zesvětleni pigmentových skvrn vhodné pro všechny typy pleti. Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s ručním čištěním, masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.                

1690Kč

Buttermilk Lemon NOVINKA!

dokonalé energizující a osvěžující ošetření pleti pro dlouhodobou hydrataci, regeneraci, zklidnění pokožky, povzbuzení krevní cirkulace, zvýšení pružnosti pokožky

Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s ručním čištěním, masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada. Masáž, peeling a zábal rukou. 

1890 Kč

Ultrasonic Collagen Active 90min.

zpevnění kontur a vyhlazení pleti, remineralizace, intenzivní hydratace, vhodné pro zralou a náročnou pleť. Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, zapracování aktivních látek  galvanickou žehličkou a rádio frekvencí, světelnou terapii, masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

1890 Kč

Luxusní komplexní ošetření obličej/oči/krk/dekolt/ruce 90-120min. Novinka! TOP výsledky!

dopřejte si nadstandartní péči s využitím galvanické žehličky s rádio frekvencí a světelnou terapií. Dokonalý zážitek a okamžité výsledky se zlatým kaviárovým elixírem a zlatou kaviárovou maskou. Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s ručním čištěním, masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

2790 Kč

Ošetření rukou Pure Fiji  

peeling, masáž, zábal - relaxace, projasnění, hydratace, zjemnění pokožky. Při relaxaci  se  s vůní  manga nebo kokosu  přenesete v myšlenkách do exotiky Jižního Pacifiku                                                         

390Kč 

Ošetření rukou + parafínový zábal Novinka!

peeling, masáž, zábal - relaxace, projasnění, hydratace, zjemnění, regenerace pokožky za působení tepla. Zábal je nutné objednat předem. 

390 Kč