Kosmetika & ceník

Ke své práci používám vysoce kvalitní, profesionální německou kosmetiku Malu Wilz, která své produkty netestuje na zvířatech. Svým složením se přizpůsobuje aktuálním trendům, vysokým nárokům svých klientů a nezapomíná ani na šetrnější přístup k přírodě.  Disponuje řadou přípravků s označením CLEAN BEAUTY.

Platba kartou/ v hotovosti/  ANO

Dárkové poukazy v hodnotě

500, 1000, 1500, 2000 Kč

Dárkové poukazy je možné zakoupit i v elektronické podobě nebo zaslat poštou a to na určitou hodnotu nebo na konkrétní službu

https://www.beautybeauty.cz/kontakt/

Úprava obočí, barvení řas a obočí je zahrnuta v ceně kosmetického ošetření v trvání 90min. Jako samostatnou službu nelze objednat.

Základní ošetření pleti 60 min.

Ošetření pleti které zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí  v kombinaci s ručním čištěním, maska, sérum, krém, oční krém, balzám na rty + formování obočí. 

1190Kč

Ošetření pro každý typ pleti 90min.

ošetření pleti vhodné pro všechny typy pleti zvolené dle aktuálního stavu a potřeb pleti. Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s ručním čištěním, zapracování aktivních látek galvanickou žehličkou a rádio frekvencí, světelnou terapii, masáž obličeje, krku, dekoltu a trapézu, maska, sérum, krém, oční krém, maska na rty

úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

1690 Kč

Ošetření ovocnými AHA kyselinami 60min.

ošetření pleti vhodné pro všechny typy pleti, zaměřené na pigmentové skvrny, akné, rozšířené póry, regeneraci a antiage, projasnění, pružnost a hladší vzhled, prevence proti stárnutí. Doporučuje se kůra 5ti ošetření+1 ošetření zdarma.

zahrnuje i masáž dekoltu a trapézu, úpravu obočí 

1890 Kč

Ošetření pro zralou a náročnou pleť  90min.

ošetření pleti vhodné pro všechny typy pleti, výsledkem je zpevnění kontur a vyhlazení pleti, remineralizace, intenzivní hydratace. Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, zapracování aktivních látek  galvanickou žehličkou a rádio frekvencí, světelnou terapii, masáž obličeje, krku, dekoltu a trapézu 

úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

1890 Kč

Luxusní komplexní ošetření obličej/oči/krk/dekolt/ruce 90-120min. Novinka! TOP výsledky!

dopřejte si nadstandartní péči s využitím galvanické žehličky s rádio frekvencí a světelnou terapií. Dokonalý zážitek a okamžité výsledky se zlatým kaviárovým elixírem a zlatou kaviárovou maskou. 

Zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí v kombinaci s ručním čištěním, masáž trapézu obličeje, krku a dekoltu, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.  Peeling, masáž a zábal rukou. Ošetření očí s mikro masáží a kolagenovými polštářky. Ošetření rtů peeling+maska.

2790 Kč

Ošetření rukou Pure Fiji / parafínový zábal 

peeling, masáž, zábal - relaxace, projasnění, hydratace, zjemnění pokožky. Při relaxaci  se  s vůní  manga nebo kokosu  přenesete v myšlenkách do exotiky Jižního Pacifiku                                                         

390Kč