Kosmetika & ceník

Ke své práci používám vysoce kvalitní, profesionální německou kosmetiku Malu Wilz, která své produkty netestuje na zvířatech. Svým složením se přizpůsobuje aktuálním trendům, vysokým nárokům svých klientů a nezapomíná ani na šetrnější přístup k přírodě.  Disponuje řadou přípravků s označením VEGAN a CLEAN BEAUTY.

Ke své práci používám na čištění pleti ultrazvukovou špachtli a Biowave přístroj v kombinaci s ručním čištěním pro dokonalý výsledek. Péče, kterou poskytuju se odvíjí od aktuálního stavu a potřeb pleti. Teď už jenom zavřít oči, nechat plynout myšlenky, lehnout si na lehátko a nechat se opečovávat.


Značky, se kterými pracuji při kosmetickém ošetření: Malu Wilz, Lycon, Pure Fiji. Barvení řas a obočí: Refectocil, Nikk Mole 

Ceník platný od 1.4.2024

Platba v hotovosti i kartou/ ANO  

PREFERUJI HOTOVOST

Dárkové poukazy v hodnotě

500, 1000, 1500, 2000Kč 

Dárkové poukazy je možné zakoupit i v elektronické podobě nebo zaslat poštou a to na určitou hodnotu nebo na konkrétní službu

https://www.beautybeauty.cz/kontakt/

Úprava obočí, laminace + barvení obočí

790Kč

+barvení řas +190Kč

Basic ošetření pleti 60 min.

Základní ošetření pleti které zahrnuje čištění pleti ultrazvukovou špachtlí  v kombinaci s ručním čištěním, peeling, maska, sérum, krém, oční krém, balzám na rty + formování obočí. 

1290Kč

Čajový rituál detoxikační a energizující péče o pleť  90 min.

Pro všechny typy pleti, zejména pleť unavenou, dehydrovanou, bez života. Výsledkem je pleť svěží, šťavnatá, hladká a vypnutá. Čajový rituál objednávejte prosím při telefonické nebo písemné domluvě předem.

Zahrnuje i úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada. 

1890 Kč

Kosmetická péče 90min.

Dopřejte své pleti péči po které se budete cítit jako znovuzrozená. Odejdete nejenom s profesionálně ošetřenou pletí, ale nabitá novou energií .

V ceně je zahrnuta kompletní péče o pleť, masáž, úprava a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

1690 Kč

Kosmetická péče pro zralou a náročnou pleť  90 min.

Dopřejte si chvíli luxusu a pečujte o svou pleť s prémiovým ošetřením.

Objevte tajemství mladistvého vzhledu, rozzářené, hladké a jemné pokožky, odejdete s pocitem bohyně.

V ceně je zahrnuta kompletní péče o pleť, masáž, úprava a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada. 

1890 Kč

Luxusní TOP péče o pleť, oční okolí, krk a dekolt, ruce 120min.    

Užijte si výjimečnou péči s dokonalým ošetřením pleti, které nekončí obličejem. Nechte se pohltit jedinečným zážitkem, opojením smyslů s TOP výsledky.

V ceně je zahrnuta kompletní péče o pleť obličeje včetně očního okolí, krku a dekoltu, masáž, péče o ruce úprava a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.  

2790 Kč

Secret

Odhalte tajemství. Vyhraďte si 3,5 hod. času jenom pro sebe

Zažijte co jste ještě nezažili. Dokonalý zážitek, který by si měla dopřát každá žena. Odejdete jako bohyně! Vhodné i jako dárek...

4900 Kč

Hydroboost ošetření očního okolí !NOVINKA!

Intenzivní  hydratační, antiage a relaxační ošetření očního okolí, které ho projasní, revitalizuje a působí proti unavenému vzhledu. Lze objednat jenom ke kosmetickému ošetření pleti.

550 Kč


Ošetření rukou Pure Fiji / parafínový zábal 

peeling, masáž, zábal - relaxace, projasnění, hydratace, zjemnění pokožky. Při relaxaci  se  s vůní  manga nebo kokosu  přenesete v myšlenkách do exotiky Jižního Pacifiku                                                         

350Kč