Kosmetika & ceník

Na základě analýzy pleti a dle Vašich požadavků doporučím v mém kosmetickém salonu konkrétní kosmetické ošetření. Ráda vás naučím jak si zamilovat péči o svou pleť a zvládnout ji hravě i v pohodlí svého domova. Německá kosmetika Malu Wilz se kterou pracuji netestuje na zvířatech. Najdete tady i veganské produkty.

V kosmetickém salonu v Berouně je možné zakoupit i péči o pleť na doma za zvýhodněné ceny a dárkové poukazy. Mé služby je možné využít i jako firemní benefity. Platby přijímám v hotovosti i kartou.

Značky, se kterými pracuji: Malu Wilz, Lycon, Pure Fiji, Refectocil

Akce 5+1 zdarma se neslučují s jinými akcemi. Dárkové poukazy je možné využít jenom na kosmetické a vizážistické služby. Ne na nákup produktů. 

Platba kartou/ v hotovosti/  ano

Dárkové poukazy v hodnotě

500, 1000, 1500, 2000 Kč

Dárkové poukazy je možné zakoupit i v elektronické podobě nebo zaslat poštou a to na určitou hodnotu nebo na konkrétní službu.

Základní ošetření pleti 60 min.

čištění pleti ultrazvukovou špachtlí  v kombinaci s ručním čištěním, formování obočí, maska, sérum, krém, oční krém, balzám na rty, vhodné i pro citlivou pleť

5+1 zdarma! cena: 5450Kč

1090 Kč

Chemický peeling 60-90min.     

Povrchové a hloubkové čištění pleti, formování obočí, aplikace AHA/BHA kyselin, závěreční péče

Vhodné pro aknózní, problematickou, pleť z rozšířenými póry, proti vráskám, pigmentovým skvrnám, zlepšení povrchových jizev.

5+1 zdarma! cena: 7950Kč       

1590-1790Kč

Ultrasonic Collagen Active 90min. 

zpevnění kontur a vyhlazení pleti, remineralizace, intenzivní hydratace, vhodné pro zralou a náročnou pleť. Zahrnuje i masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

5+1 zdarma! cena: 8450Kč

1690 Kč

Hyaluronic active 90min. Novinka!

ošetření z kyselinou hyaluronovou pro normální, suchou nebo dehydrovanou pleť. Výsledkem je zpevněná, perfektně hydratovaná, vypnutá pokožka. Zahrnuje i masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

5+1 zdarma! cena 8450Kč

1690 Kč

So pure 90 min.

dokonalá hydratace, zklidnění, výživa, zjemněni vrásek a rýh vhodné pro všechny typy pleti. Zahrnuje i masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

5+1 zdarma! cena: 6950Kč

1390 Kč

Beauty of Sakura 90min.

silná hydratace, zklidnění pleti, relaxace, zjemnění pórů vhodné pro všechny typy pleti. Zahrnuje i masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

5+1 zdarma! cena:  7950Kč

1590 Kč

Vitamin C active+ 90min.

preventivní a zároveň účinné ošetření proti stárnutí pleti s kolagenem a vit. C , zesvětleni pigmentových skvrn vhodné pro všechny typy pleti. Zahrnuje i masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.   

5+1 zdarma! cena: 6950Kč                                   

1490Kč

Luxusní komplexní ošetření obličej/oči/krk/dekolt/ruce 90-120min. Novinka! TOP výsledky!

dopřejte si nadstandartní péči s využitím galvanické žehličky s rádiofrekvencí, dokonalý zážitek a okamžité výsledky se zlatým kaviárovým elixírem a zlatou kaviárovou maskou. Zahrnuje i masáž, úpravu a barvení obočí, barvení řas, epilace horní ret/ brada.

2790 Kč

Ošetření rukou Pure Fiji  

peeling, masáž, zábal - relaxace, projasnění, hydratace, zjemnění pokožky. Při relaxaci  se  s vůní  manga nebo kokosu  přenesete v myšlenkách do exotiky Jižního Pacifiku 

5+1 zdarma! cena: 1950Kč                                                          

390Kč 

Ošetření rukou + parafínový zábal Novinka!

peeling, masáž, zábal - relaxace, projasnění, hydratace, zjemnění, regenerace pokožky za působení tepla. Zábal je nutné objednat předem. 

5+1 zdarma! cena: 1950Kč

490 Kč