O mně

Mária Flochová

Ráda, bych se Vám představila.

Jsem kosmetička, vizážistka, hairstylistka. S radostí  Vám pomohu s líčením, péči o pleť nebo účesem. Ke každému klientovi, se snažím přistupovat s ohledem na jeho osobnost i osobitost.

Práci kosmetičky, vizážistky a hairstylistky se věnuji, díky rozmanitosti, kterou tyhle obory nabízí. Naplňuje mě práce s klienty, kteří chtějí o sebe pečovat, podtrhnout svoji osobnost vizáží, nebo hledají svůj styl a neví jak na to. Svým kreativním myšlením, citem pro barvy a špetkou fantazie pomáhám naplnit Vaše představy.

Vystudovala jsem obor kosmetička, pohybovala se ve světe kosmetických salonů a parfumerií, kde jsem načerpala mnoho informací od celosvětových značek např. Sephora, Douglas, Marionnaud, Dior, Channel, Clarins, Helena Rubinstein, Lancome, Rouge Bunny Rouge, Benefit, Make up Forever, Smashbox, Too Faced a další. Bohatou praxi  v poradenství v  péči o pleť a líčení  jsem získala na pozici make up artist/ beauty consultant pod záštitou firmy Loreál-divize exluzivních značek konkrétněji Helena Rubinstein. Po mnohaletých zkušenostech, jsem pro svou práci kosmetičky i vizážistky vybrala značku německé firmy Malu Wilz, která je zárukou kvality i skvělé ceny. V mém make up kitu najdete značky: Bobbi Brown, Mac, Stage, Esté Lauder, Smashbox.

Absolvovala jsem kosmetické, vizážistické a hairstylingové kurzy a dál na sobě pracuji sebevzděláním.

Ráda Vám věnuji svůj čas, energii, péči, poznatky, úsměv a upřímně se těším na Vaši návštěvu :)